Терапевтичне


Терапевтичне відділення – одне з найстаріших відділень ЦРЛ. Спочатку були терапевтичні ліжка у купі з хірургічними і неврологічними.  А з 60-х років – самостійне відділення, загальнотерапевтичного профілю на 60 ліжок, де надається допомога  хворим на терапевтичну патологію.

Першою очолила цей невеликий колектив Рита Соломонівна Брильман, яка зуміла згуртувати колектив і закласти основи високого професіоналізму, виховати у підлеглих почуття милосердя, доброзичливості і добропорядності.

Усі надбання з успіхом продовжили Єнта Беніамінівна Беркович, Раїса Юхимівна Байч та Олександр Григорович Куперман. Останній керував відділенням більше двох десятиріч. Це був фахівець з великої букви, людина високої культури та ерудиції.

Починаючи з 90-х років і по сьогоднішній день керівником відділення є Марія Григорівна Гуцуляк. За цей час медичний персонал продовжує примножувати все те добре і позитивне, що нагромадилось протягом багатьох літ продуктивної праці.

Надійним помічником є старша медична сестра.  Теплого слова заслуговує Марія Андріївна Олексюк, яка очолювала середній і молодший медперсонал більше 36 років. Її справу  надійно продовжували Людмила Леонідівна Кудрявцева, Еріка Іванівна Грозаву і на сьогоднішній день – Олена Генадіївна Мітрік.

Добрі справи своїх попередників з успіхом продовжують представниці нової кагорти. Вагомий  об’єм роботи лягає на плечі висококваліфікованих лікарів – Наталії Плегуци, Мирослави Багрій та Лариси Макарчук.

Свій вклад у справу внось медичні сестри – Ауріка Меглей, Людмила Гуцул, Лучіка Шапка, Лілія Гринчук, Ольга Миронюк, Інна Вержинська, Наталія Савчук, Оксана Івоняк, Наталія Порайко, Христина Довбуш, Юліта Мацебурка. Їх надійними помічниками є молодші медичні сестри – Дарія Клець, Георгіна Парайко, Марія Леонтій, Галина Москалюк, Марія Навотна, Наталія Грендей, Михайліна Унгурян, Марія Маковей, Галина Костащук,  Альона Боянчук, Оксана Слюсар, Павліна Мудрак.

Отакі нелегкі будні у колективі терапевтичного відділення ЦРЛ. Віриться що й надалі буде примножуватися все те добре і позитивне, що нагромадилось протягом багатьох років плідної праці.