Оториноларингологічне

ЛОР-відділення Сторожинецької центральної районної лікарні відкрито 16 вересня 1976 року на 30 ліжок (наказ головного лікаря Сторожинецького района № 128 від 15 вересня 1976 року).

Першим завідувачем відділення був призначений Якобі А.С., лікарями-ординаторами – Плошнік І.Я., Крохіна М.В., старшою медичною сестрою – Джал Є.І.

З травня 1977 року по даний час відділення очолює лікар-отоларинголог вищої категорії Багрій М.П. Старшою медичною сестрою з червня 1997 року по 2002 рік була Бойчук О.Є., з 2002 року по 2004 рік – Скіцько Л.М., з 2004 року обов’язки старшої медичної сестри виконувала Парайко Д.П., з липня 2007 року Красовська Л.М.

В даний час відділення працює на 20 ліжок (16 дорослих та 4 дитячих), які обслуговуються медичними сестрами: Парайко Д.П., Локовей І.В., Локовей Т.В., Фрунза Е.В., Городник А.Д.,  сестрою-господинею з 2005 року працює Вітюк Т.П.

За 40 років існування відділення проліковано більше 30000 хворих, проведено біля 12000 оперативних втручань на ЛОР-органах.

В відділенні впроваджено 16 нових методів лікування хворих з хронічними гнійними отитами і гайморитами.  На сучасному рівні проводиться санація верхніх дихальних шляхів.

В червні 2007 року ЛОР відділення переведено в нове відремонтоване приміщення, де є окремі кімнати для огляду, виконання лікувальних маніпуляцій, оперативного втручання ЛОР-хворим, значно покращились умови праці медичного персоналу, постійно є холодна та гаряча вода.

В відділенні є необхідний інструментарій для огляду і оперативних втручань, кожен ЛОР-лікар користується отоскопом для огляду ЛОР-органів.

В 2009 році придбано апарат для кріодеструкції «Мороз-ММ», з допомогою якого проводиться кріодеструкція на ЛОР-органах при хронічних вазомоторних ринітах, варикозному розширенні вен носової перегородки, доброякісних новоутвореннях і ін.

В 2008 році адміністрацією лікарні закуплено аудіометр для визначення втрати слуху і своєчасного лікування гострих і хронічних кохлеарних невритів, середніх отитів, підбору слухових апаратів при сенсоневральній і комбінованій приглухуватості.

В Сторожинецькій районній поліклініці працюють ЛОР-лікарі Войцеховська Н.В. та  Багрій П.М.