Неврологічне

Неврологічне відділення розташоване в двоповерховій будівлі, що в центрі міста. Біля будівлі посаджені декоративні дерева, кущі, клумби, що створюють затишок для хворих та місце відпочинку.

Від заснування лікарні до 1975 року неврологічні хворі лікувалися в терапевтичному відділенні. Першими неврологами були Потоп Раїса Василівна, Повчин Ліля Альбінівна. Як структурна одиниця, неврологічне відділення функціонує з 1975 року. Першим завідувачем відділення стала Повчин Л.А. З початку відділення було розраховане на лікування 40 хворих. Зараз відділення розраховане для лікування 30 хворих. У відділенні функціонує 6 палат, фізіотерапевтичний кабінет працює масажист. Для хворих створені затишні благо приємні умови лікування. Дві палати обладнані сучасними функційними ліжками для важких хворих. Обслуговують хворих 3 лікарів, 6 медсестер, 5 молодших медсестер.

З 2002 року відділення очолює лікар Гудима А.А. та старша медсестра Никорич Л.В.

Лікарі відділення володіють сучасними методиками лікування та діагностики неврологічних хвороб. Весь медичний персонал відділення докладає максимум зусиль та вміння для того, щоб допомогти хворій людині видужати, з увагою та співчуттям відносяться до їхніх страждань.

 

Завідувач відділенням – ГУДИМА Анатолій Анатолійович

Лікарі – ординатори: – Токарюк Ірина Георгіївна

– Кіф’як Олена Миколаївна

– Грень Алла Василівна

Старша медсестра: – Никорич Любов В’ячеславівна

 

Тел..відділення 2-41-11