З Днем Незалежності України!

Адміністрація та профспілкова організація Сторожинецької центральної райнної лікарні надсилають найсердечніше вітання і побажання з нагоди великого національного свята –

Дня Незалежності України!

Український народ віками кров’ю і потом здобував право бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі, право на незалежність та вільнодумство, право йти тим шляхом, який він сам собі обрав.

У ці нелегкі часи для українського народу бажаємо усім міцного здоров’я, добра, мужності та стійкості, невичерпної життєвої енергії та оптимізму і, звісно ж, найголовнішого – мирного неба над головою!

Слава незалежній Україні!

З повагою,

головний лікар Сторожинецької ЦРЛ                                                            Войцеховський О.Ф.

Голова профспілкого комітету                                                                          Багрій М.П.

23-24 серпня 2018 року колектив Сторожинецької ЦРЛ взяв активну участь в урочистих заходах по святкуванню  Дня Прапора та Дня Незалежності України, які проводились на Майдані Незалежності в м.Сторожинець. Адміністрацією Сторожинецької РДА та районною радою були відзначені кращі працівники району. Ювілейною відзнакою та медаллю обласної державної адміністрації “100 років Буковинському Віче” нагороджено завідувача ЛОР-відділення Сторожинецької ЦРЛ Багрія Миколу Павловича.